کاربران گرامی لطفا قبل از اقدام برای خرید محصولات از فروشگاه مانتره،  قوانین فروش وب سایت ما را بررسی کنید و سپس نسبت به ثبت خرید اقدام کنید. ورود کاربران به وب سایت ما یعنی (https://mantreh.com) و استفاده از خدمات ما در هر شرایطی به معنای پذیرفتن همه قوانین درج شده در این صفحه می باشد. کاربرانی که قصد خرید دارند حتما باید  قوانین فروش وب سایت ما را تایید نمایند تا در آینده با مشکل خاصی مواجه نشوند.

قوانین فروش

 قوانین فروش عمومی:

توجه داشته باشید که همه اصول و فرایند های مربوط به فروشگاه اینترنتی مانتره منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد. کاربرانی که قصد استفاده از خدمات ما را دارند کاربرانی که قصد استفاده از خدمات ما را دارند در هنگام ثبت سفارش نیاز به تایید قوانین دارند. در صورتی که هر کدام از قوانین وب سایت ما یعنی (https://mantreh.com) در آینده دستخوش تغییر شود، این صفحه آپدیت شده و شما مجدد مجبور به پذیرش قوانین هستید. اطلاع رسانی در مورد به روز رسانی قوانین صورت می گیرد.

تعریف مشتری در فروشگاه مانتره:

مشتری به شخصی گفته می شود که با استفاده از اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت نام در وب سایت مانتره اقدام کرده و نسبت به ثبت سفارش و دریافت خدمات از گروه مانتره اقدام می نماید.

قوانین کاربران:

استفاده از نام و نام خانوادگی حقیقی افراد برای ثبت سفارش الزام به حساب می آید. کاربران باید یک شماره تماس در دسترس درون وب سایت وارد کنند تا در صورت بروز مشکل با آنها تماس گرفته شود. مسلما عواقب عدم درج شماره تلفن صحیح در آینده متوجه خود کاربر خواهد بود. کاربران باید آدرس پستی واقعی و کامل را وارد کنند تا تیم مانتره بتواند کالا های مورد نظر را در سریع ترین زمان ممکن برای آنها ارسال نماید.

کاربران باید از درج اطلاعات نادرست، اسامی زشت و زننده و موارد سیاسی خودداری کنند. مطمئنا مشاهده موارد گفته شده باعث حذف اکانت کاربر و از بین رفتن دسترسی ایشان به فروشگاه مانتره خواهد شد.

 قوانین فروش

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

در این صفحه روز کاری به معنای روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته می باشد. در این زمینه استثنا های خاصی هم وجود دارد. تعطیلات عمومی در کشور جزو روز های تعطیلی مانتره نیز به حساب می آیند. کلیه سفارشات ثبت شده در زمان تعطیلی این فروشگاه در روز های پس از تعطیلی پردازش شده و به دست مشتریان می رسند. بسته به نوع سفارش، مدت زمان تحویل آن به کاربر متغیر است. این زمان از 24 ساعت تا 72 ساعت متغیر می باشد. همه سفارش هایی که در پایگاه اطلاعاتی مانتره ثبت می شوند، به وسیله مدیران و ناظران بررسی شده و در صورت وجود خطا به شما اطلاع داده می شود. اگر پس از خرید کاربر موجودی کالای مورد نظر به اتمام رسیده باشد، حق استرداد وجه یا کنسل کردن سفارش برای تیم مانتره محفوظ است.

تیم مانتره همیشه در تلاش است تا در سریع ترین زمان ممکن فعالیت های مربوط به پردازش و ثبت کالا را به اتمام برساند. مانتره مختار است تا در صورت صلاح دید، فروش یک محصول را متوقف کند و محصول را جایگزین نماید. مطمئنا سفارش هایی که قبل از اتمام فروش به ثبت برسند همچنان پردازش شده و برای کاربران ارسال خواهند شد. کاربران اگر از خرید خود ناراضی بودند و یا اینکه کالای تحویل گرفته شده مشکلی داشت، طبق  قوانین فروش می توانند آن را مرجوع کنند.

زمان و مکان تحویل سفارش:

این قسمت از  قوانین فروش مربوط به مکان و زمان تحویل سفارش کاربران است. مکان تحویل سفارش توسط کاربران درون وب سایت مانتره ثبت شده و تیم فنی مانتره هم موظف هستند تا در موقعیت مشخص شده کالا را به دست کاربران برساند. مطمئنا آسیب های ناشی از عدم حضور کاربر در محل و یا تغییر آدرس مربوط به خود کاربر بوده و فرد باید هزینه های مربوطه را به طور کامل پرداخت کند. فروشگاه مانتره متعهد است که در بازه زمانی مشخص شده بدون تغییر کیفیت محصول را به دست شما برساند.

اگر در شرایط خاص تامین کنندگان و تیم هایی که با مانتره همکاری دارند نتوانند محصولات را به موقع تحویل دهند، کاربران اجازه فسخ فروش بدون پرداخت هزینه را دارند.

 

 قوانین فروش

ارسال کالا توسط مانتره:

ارسال محصولات توسط مانتره با استفاده از اداره پست ایران صورت می گیرد.

نکات مهم در زمان تحویل سفارش توسط کاربر:

کاربر موظف است که در هنگام تحویل سفارش خود و باز کردن بسته بندی، مشخصات سفارش و محصول را بررسی نماید. در صورتی که مغایری میان محصول تحویل گرفته شده و سفارش اصلی وجود داشت باید از تحویل سفارش خودداری کند. در صورتی که مشتریان بدون تطبیغ دادن سفارش و کالای دریافتی آن را از بسته بندی اولیه خارج نمایند، امکان عودت از بین رفته و کاربر دیگر اجازه مرجوع کردن محصول را نخواهد داشت.

کاربران وظیفه دارند تا در حضور مامور پستی شرایط فیزیکی بسته را بررسی نمایند و مطمئن شوند که کالا از نظر فیزیکی سالم به دست آنها رسیده است. این پروسه باید قبل از امضا کردن رسید پستی صورت گیرد تا برای کاربران هیچ مشکل خاصی ایجاد نشود. اگر کالا از نظر فیزیکی دچار آسیب دیدگی شده بود، کاربران باید از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند و این مسئله را بلافاصله به تیم مانتره اطلاع دهند تا پیگیری های اولیه صورت گیرد. اگر این پروسه توسط کاربر انجام نشود و کاربران کالا های آسیب دیده را دریافت کنند، هیچ بهانه ای مورد قبول نخواهد بود. امضای رسید پستی برابر با تایید دریافت کالای سالم و کامل است.

اگر کاربران سفارش را دریافت کنند و پس از دریافت و امضای رسید پستی متوجه آسیب شوند، دیگر فروشگاه مانتره تعهدی در قبال پس گرفتن سفارش ندارد. به همین علت کاربران قبل از امضای رسید پستی حتما باید محصول را بررسی کنند.

#